ALEJA BIELANY
BIELANY WROCŁAWSKIE
18 - 22 05 2016

Wolontariat

RUSZAMY Z KOLEJNĄ EDYCJĄ WROCLOVE DESIGN!


Potrzebujemy dużej grupy chętnych, zaangażowanych i gotowych podejmować nowe wyzwania wolontariuszy - bez Was stworzenie całości projektu byłoby nie lada wyzwaniem! Dlatego już teraz podejmujemy pierwsze działania i prowadzimy nabór do udziału w tym międzynarodowym projekcie.


Jesteś zainteresowany? Spójrz co mamy Ci do zaoferowania:

1. Dlaczego warto zostać wolontariuszem Wroclove Design 2016?

Będąc naszym wolontariuszem stajesz się członkiem niezwykłego wydarzenia na skalę międzynarodową. Nie tylko zdobędziesz doświadczenie w współtworzeniu całego przebiegu projektu, ale także nauczysz się wielu przydatnych umiejętności związanych z planowaniem, koordynowaniem i wdrażaniem przeróżnych działań. Dodatkowo poznasz grono młodych, wspaniałych i ambitnych ludzi, gotowych tworzyć coś nowego i wyjątkowego. Dołącz do zespołu wolontariuszy Wroclove Design i przeżyj niezapomnianą przygodę!

2. W jaki sposób zostać wolontariuszem III edycji Wroclove Design?

Bardzo prosto! Masz ukończone 16 lat, jesteś ambitny, posiadasz dużo zapału do pracy i dysponujesz wolnym czasem? Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz zgłoszeniowy, który pozwoli umieścić Cię w naszej bazie danych. Następnie zostaje oczekiwać na e-mail, w którym powiadomimy Cię o dalszym przebiegu rekrutacji

3. Na czym polega praca wolontariusza Wroclove Design?

Praca wolontariuszy na tegorocznej edycji Wroclove Design będzie bardzo zróżnicowana. Na podstawie Twoich dotychczasowych umiejętności, doświadczenia oraz preferencji zostanie Ci przydzielona określona strefa działań wraz z konkretnymi zadaniami. Praca odbywać się będzie według wcześniej ustalonego harmonogramu w ścisłej współpracy z koordynatorami.

4. Co możesz zyskać zostając wolontariuszem?

Przede wszystkim, zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe. Nie tylko dowiesz się jak przebiega organizacja całego festiwalu, ale też będziesz mógł spróbować swoich sił we współpracy z innymi oraz obserwować ich pracę. To szansa na nauczenia się wielu rzeczy jednocześnie, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Co więcej, uczestnicy Wroclove Design podpisują umowę wolontariacką, na podstawie której otrzymają zaświadczenie  o odbyciu wolontariatu. Może on być też realizowany w formie praktyk.


Czekamy na Ciebie! Wypełnij krótki formularz i dołącz do kreatywnego zespołu wolontariuszy Wroclove Design 2016 :)

Formularz tutaj


Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało na: wolonatriat@wroclovedesign.pl