ALEJA BIELANY
BIELANY WROCŁAWSKIE
18 - 22 05 2016

VANK – obiekty z aluminium. Autentyczne projektowanie po polsku.

Autentyczny design nie powiela, nie kopiuje tylko znajduje nowe rozwiązania. Odlewnia aluminium to miejsce, w którym można sprawować całkowitą kontrolę nad realizacją wizji. Zobacz, jak wygląda pasjonujący proces projektowania i produkowania nowoczesnych mebli, bez zgody na kompromisy w jakości. W oparciu o najlepsze materiały i nowoczesne formy, przekuwamy naszą pasję w dzieła, które mogą sprostać największym estetycznym wyzwaniom. Powołując do życia nową polską markę VANK udowadniamy, że mamy w Polsce kompetencje do tego, aby wdrażać inteligentnie zaprojektowane przedmioty i wytwarzać precyzyjnie w nowoczesnych technologiach. Wyrafinowane meble- obiekty  dla domu, biura i wnętrz publicznych to nowa polska tożsamość wzornicza, która ma szansę stać się mocnym akcentem na światowym rynku.


Prelegent: dr Anna Vonhausen


Architekt i projektantka, członek zarządu i dyrektor kreatywna

Doktor Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Autorka wielu publikacji z pogranicza architektury i designu. Poszukując punktów styku pomiędzy różnymi dyscyplinami sztuki, dąży do doskonalenia przestrzeni w jakich żyjemy. W projektowaniu nie szuka estetycznych powtórzeń, lecz wyjątkowości w dążeniu do nowych wartości. Autorka produktów zapowiadających nowe trendy, m.in. fotela WOODI, który za  wykorzystanie tradycyjnego materiału w nowoczesnej formie został nagrodzony RED DOT Design Award. Inicjatorka nowej polskiej marki VANK, która zdobyła uznanie na arenie międzynarodowej potwierdzone dwoma nagrodami IF Design Award 2016.


Imię i nazwisko *

Nr telefonu *

E-mail *

Czy potrzebny będzie tłumacz języka migowego

NIE
TAK

Akceptacja regulaminu (regulamin dostępny pod formularzem) *

NIE
TAK

 tak


Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z akceptacją REGULAMINU uczestnictwa w warsztatach i wykładach oraz wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie podanych danych osobowych oraz wizerunku zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883) dla potrzeb realizacji programu i promocji III Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów Wroclove Design organizowanego przez Fundację OPEN MIND.Pytania prosimy kierować na rejestracja@wroclovedesign.pl