ALEJA BIELANY
BIELANY WROCŁAWSKIE
18 - 22 05 2016

SZTUKA (Z) DREWNA - WARTSZTATY

Tytuł warsztatów mówi sam za siebie Sztuka (z) drewna.

Podczas spotkania uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat drewna od strony, jakiej dotychczas nie znali. Poznają i wezmą do ręki różne gatunki drewna i dowiedzą się o ich specyficznych właściwościach. Odbędą podróż, jaką pokonuje drzewo z lasu, poprzez tartak, aż do składu drewna i stolarni gdzie przekształca się w gotowy mebel. Jako zwieńczenie warsztatów każde z dzieci wykona swój własny obraz z drewna z użyciem różnego rodzaju fornirów.

Spotkanie pozwoli dzieciom dowiedzieć się więcej o otaczającej je naturze i zapozna je z bardzo ciekawą i niedostępną dla wszystkich specyfiką pracy stolarza. Własnoręcznie wykonany obraz pozwoli zrozumieć, jak wiele pracy należy włożyć w wykonanie choćby najprostszego przedmiotu użytku codziennego i nauczy szacunku do czyjejś pracy.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Informacje, program oraz zapisy znajdziecie na www.kidsdesignspace.pl


Czas trwania: 2 godziny

Wiek uczestników: 7-10 lat

Ilość uczestników: 10 osób

Termin: 22 maja 2016

Godzina: 10:00


Prowadząca:


Agata Kondracka – rocznik ’85, z wykształcenia mgr. fizjoterapii, obecnie właściciel marki Wood&Paper i kierownik działu obsługi klienta. Prawdziwy wulkan energii. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda trzeba dwa dni poczekać. Kontaktowa i otwarta, chętnie dzieli się swoją wiedzą i uwielbia kontakt z ludźmi. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła prowadząc zajęcia z gimnastyki korekcyjnej w łódzkich przedszkolach.


Imię i nazwisko dziecka *

Imię i nazwisko opiekuna *

Nr telefonu opiekuna *

E-mail opiekuna *

Wiek dziecka *

Czy potrzebny będzie tłumacz języka migowego

NIE
TAK

Akceptacja regulaminu (regulamin dostępny pod formularzem) *

NIE
TAK

 tak


Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z akceptacją REGULAMINU uczestnictwa w warsztatach i wykładach oraz wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie podanych danych osobowych oraz wizerunku zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883) dla potrzeb realizacji programu i promocji III Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów Wroclove Design organizowanego przez Fundację OPEN MIND.Pytania prosimy kierować na rejestracja@wroclovedesign.pl