ALEJA BIELANY
BIELANY WROCŁAWSKIE
18 - 22 05 2016

Ragaba

RAGABA to polska marka, oferująca nowoczesne i funkcjonalne meble stworzone przez młodych projektantów, z myślą o klientach, którzy cenią sobie dobrą jakość i ciekawy design w rozsądnej cenie.
Nasze meble przykuwają uwagę swoją lekkością, prostotą i kolorem. Doskonale wpisują się zarówno we wnętrza w stylu skandynawskim, nowoczesne lofty jak i większe powierzchnie komercyjne.
Poza gotowymi produktami, oferujemy klientom możliwość indywidualnego personalizowania naszych mebli poprzez konfigurator, dający możliwość zabawy kolorami i rozmiarami poszczególnych elementów.

Koncentrujemy się na projektowaniu i produkcji wyrobów z wykorzystaniem materiałów uzyskanych z upcyklingu w połączeniu z nowoczesną technologią.
Nasze produkty posiadają certyfikat FSC, co oznacza, że wykorzystywane drewno pochodzi z legalnych źródeł, w których zachowana jest bioróżnorodność oraz prawa pracowników i zwierząt. Uważamy, że dobry design jest najlepszy wtedy, gdy jest osiągalny cenowo i może trafić „pod strzechy”.

HRES-LOG4