ALEJA BIELANY
BIELANY WROCŁAWSKIE
18 - 22 05 2016

Nowe technologie w wydaniu ekspertów

Grzegorz Róg poprowadzi intensywny, praktyczny warsztat poświęcony pracy z Adobe Photoshop – w programie znajdą się techniki tworzenia efektownej ilustracji z gotowych zasobów w Photoshop. Zarówno początkujące, jak również bardziej zaawansowane osoby poznają wiele przydatnych narzędzi. Zajęcia składają się z części wykładowej oraz warsztatowej.
Wiedzę nabytą w trakcie spotkania będziecie mogli od razu wykorzystać – podczas warsztatu zostanie ogłoszony konkurs dla uczestników z naprawdę wartościowymi nagrodami ufundowanymi przez Wacom, Fotolia oraz eduweb.pl!

Nagrody:
1. Abonament Fotolia 10 pobrań na 3 miesiące
2. Tablet Wacom Intuos Art
3. Kursy Photoshop od eduweb.pl

Osoby, które chcą wziąć udział w części warsztatowej zajęć, proszone są o przyniesienie własnych laptopów z zainstalowaną aplikacją Adobe Photoshop.

Wacom


20 MAJA

godzina 15:00 – 18:00

Grzegorz Róg


Imię i nazwisko *

Nr telefonu *

E-mail *

Czy potrzebny będzie tłumacz języka migowego

NIE
TAK

Akceptacja regulaminu (regulamin dostępny pod formularzem) *

NIE
TAK

 tak


Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z akceptacją REGULAMINU uczestnictwa w warsztatach i wykładach oraz wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie podanych danych osobowych oraz wizerunku zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883) dla potrzeb realizacji programu i promocji III Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów Wroclove Design organizowanego przez Fundację OPEN MIND.Pytania prosimy kierować na rejestracja@wroclovedesign.pl