ALEJA BIELANY
BIELANY WROCŁAWSKIE
18 - 22 05 2016

LINIA MIASTA - WARSZTATY

Podczas warsztatów dzieci spojrzą na miasto z nowej perspektywy. Przy wsparciu Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, czyli Lei Kazaneckiej­Olejnik, Piotra Michalskiegi i Anny Bać, poznają jego przekrój i odnajdą miejsca, które powinny ulec przeprojektowaniu. Liczne centra handlowe, biurowce zajmujące miejsce parków, a także reklamy, zostaną przekształcone w przestrzenie spełniające oczekiwania najmłodszych. Dzieci pokażą jak chciałyby wykorzystać i zmienić miasto. Pomysły zaprezentowane będą w postaci moodbordów na wspólnym mega przekroju Wrocławia!

Warsztaty realizowane są w ramach projektu KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Informacje, program oraz zapisy znajdziecie na www.kidsdesignspace.pl


Czas trwania: 2 godziny

Wiek uczestników: 10-­16 lat

Ilość uczestników: 12 osób

Termin: 22 maja 2016

Godzina: 13:00


Prowadzący:


Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej jest jedną z wiodących szkół architektury w Polsce. Kształcenie przyszłych absolwentów opiera się na programach nauczania łączących techniczne i humanistyczne aspekty edukacji architekta oraz planisty przestrzennego. Poza programem nauczania na Wydziale działają liczne koła naukowe, które poszerzają wiedzę z zakresu projektowania oraz kreowania, jak również wzmacniają współpracę naukowców i studentów z sektorem publicznym oraz prywatnym.


logopolitechnika


mgr inż. arch. Lea Kazanecka­Olejnik jest architektem, absolwentką Wydziału Architektury PWr., studentką Komunikacji Wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim. Praktykę zawodową rozpoczęła od pierwszych lat studiów, projektując domy jednorodzinne oraz nieduże obiekty biurowe i przemysłowe.


Warsztaty organizowane są w ramach projektu KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń.

 

Partnerzy wydarzenia:

logotypy-22 logotypy-23


Imię i nazwisko dziecka *

Imię i nazwisko opiekuna *

Nr telefonu opiekuna *

E-mail opiekuna *

Wiek dziecka *

Czy potrzebny będzie tłumacz języka migowego

NIE
TAK

Akceptacja regulaminu (regulamin dostępny pod formularzem) *

NIE
TAK

 tak


Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z akceptacją REGULAMINU uczestnictwa w warsztatach i wykładach oraz wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie podanych danych osobowych oraz wizerunku zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883) dla potrzeb realizacji programu i promocji III Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów Wroclove Design organizowanego przez Fundację OPEN MIND.Pytania prosimy kierować na rejestracja@wroclovedesign.pl