ALEJA BIELANY
BIELANY WROCŁAWSKIE
18 - 22 05 2016

Kontakt

Biuro festiwalu

ul. S. Dubois 33-35A

50-207 Wrocław

info@wroclovedesign.pl


Wioleta Król

Dyrektor Wroclove Design Festiwal

w.krol@wroclovedesign.pl


Małgorzata Koralewska

Dyrektor Programowa, Kurator Wystaw, Współpraca z Partnerami

m.koralewska@wroclovedesign.pl


Tomasz Jakub Sysło

Social Media

tomasz.syslo@wroclovedesign.pl


Joanna Panciuchin

Koordynator Biura Festiwalowego

j.panciuchin@wroclovedesign.pl


Weronika Tumaszyk

Manager ds. Promocji i Marketingu

w.tumaszyk@wroclovedesign.pl


Aleksandra Krupa

Koordynator strefy KIDS

a.krupa@fundacjaopenmind.pl


Dariusz Czywilis

Koodrynator strefy FRESH

d.czywilis@krzywykomin.pl


Zosia Sztromwasser

Wolontariat

wolontariat@wroclovedesign.pl