ALEJA BIELANY
BIELANY WROCŁAWSKIE
18 - 22 05 2016

FAMILY TREE

Family Tree (Drzewo Rodzinne) mówi o historii istnienia i naszych korzeniach, które mają wpływ nasze dzisiejsze poglądy na życie. Mówi o relacjach rodzinnych i miłości, którą chcemy obdarzać także osoby, które odeszły dawno temu.
Family Tree na bazie struktury ula tworzy konstrukcję, w której nasze informacje genealogiczne są starannie przechowywane i odpowiednio eksponowane. Historia każdej rodziny jest unikalna i takie też jest każde Drzewo Rodzinne, które kształtowane jest organicznie z biegiem lat. Każdy plaster miodu to urna, w której można przechowywać szczątki jednego członka rodziny. Pozostałe półki tworzą przestrzeń do ustawienia wspólnych pamiątek, umieszczenia kwiatów, czy zapalenia znicza.
Family Tree jest tworzone przez samą rodzinę. Najnowocześniejsze technologie pomagają kształtować każdą urnę indywidualnie, pozwalają używać różnych materiałów, faktur i kolorów. Nadruki, perforacje i grawerowanie mogą być zastosowane w tworzeniu napisów, obrazów i zdjęć. Pokrywa urny z wyświetlaczem OLED emituje delikatnie pulsujące światło i umożliwia wyświetlanie krótkich cyfrowych napisów wysyłanych z urządzeń mobilnych.AUTORKA PROJEKTU: Asta Sadauskaite


asta_portrait